Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Chojna

INFORMACJA BURMISTRZA GMINY CHOJNA O SKŁADACH OBWODODO PRZEPROWADZENIA WYBORÓW DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO WYCH KOMISJI WYBORCZYCH ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 7 CZERWCA 2009 R.


INFORMACJA

BURMISTRZA GMINY CHOJNA

O SKŁADACH OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH


DO PRZEPROWADZENIA WYBORÓ
W DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 7 CZERWCA 2009 R.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Chojnie

Internat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Żółkiewskiego 5

  1. Krzysztof Oczyński

  2. Renata Kapusta

  3. Wiesław Stranc - Zastępca

  4. Ewelina Żygadło

  5. Norbert Chorąży

  6. Adam Łyczakowski

  7. Helena Kierul - Przewodnicząca Komisji

  8. Elżbieta Rataj

  9. Grażyna Żywicka

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Chojnie

Centrum Kultury (Biblioteka) Plac Konstytucji 3 Maja

  1. Krystyna Rawecka

  2. Krystyna Leddin - Przewodnicząca Komisji

  3. Rafał Tołłoczko

  4. Stanisława Górniak

  5. Józef Koladyński

  6. Katarzyna Rebelka

  7. Józef Kierul

  8. Iwona Łazowik

  9. Bożena Pecyna - Zastępca

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Chojnie

Gimnazjum ul. Szkolna 15

  1. Małgorzata Kubacka - Zastępca

  2. Jerzy Ostrowski

  3. Irena Tołłoczko - Przewodnicząca Komisji

  4. Ludwik Weber

  5. Lucyna Karaczun

  6. Tomasz Sławiński

  7. Beata Mak

  8. Mieczysław Lach

  9. Edward Piotrowski

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Chojnie

Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. Żwirki i Wigury

  1. Małgorzata Górska

  2. Łucja Filipczak - Przewodnicząca Komisji

  3. Mateusz Tołłoczko

  4. Jadwiga Weber

  5. Wiesława Koladyńska - Zastępca

  6. Piotr Łyczakowski

  7. Danuta Kowalewska

  8. Ewa Rąpała

  9. Danuta Antoniewicz

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Krzymowie

Szkoła Podstawowa

  1. Grzegorz Kłapouch

  2. Ryszard Zarosa

  3. Teresa Omańska

  4. Barbara Wolny

  5. Jolanta Cyrus

  6. Andrzej Kaćkiewicz - Przewodniczący Komisji

  7. Janina Kania - Zastępca

  8. Władysław Śrutwa

  9. Halina Puchalska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Strzelczynie

Szkoła Podstawowa

  1. Jacek Dybczak - Przewodniczący Komisji

  2. Patryk Malec

  3. Przemysław Kościcki - Zastępca

  4. Małgorzata Wala

  5. Agnieszka Cichy

  6. Mateusz Stefański

  7. Grażyna Koba

  8. Sylwia Kulig

  9. Bogumiła Gardziejewska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Nawodnej

Szkoła Podstawowa

  1. Jolanta Szymkowiak

  2. Piotr Drzewiecki

  3. Justyna Ziniewicz

  4. Aniela Solarska

  5. Dorota Kowal - Zastępca

  6. Elżbieta Lach

  7. Marcin Palczyński

  8. Marek Przerada

  9. Ewa Zatorska - Przewodnicząca Komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Godkowie

Szkoła Podstawowa

  1. Teresa Adamus

  2. Marzena Janicka - Zastępca

  3. Krystyna Stranc

  4. Paweł Górniak

  5. Roman Cyrus

  6. Beata Rzeszowska

  7. Michał Łazowik

  8. Izabela Puchalska

  9. Lucja Czarna - Przewodnicząca Komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Brwicach

Szkoła Podstawowa

  1. Ewa Klimek

  2. Adam Muszyński - Zastępca

  3. Dorota Sawka

  4. Teresa Klisowska

  5. Marta Juchnik-Chorąży

  6. Czesław Jaz

  7. Bronisław Hreczyński

  8. Jan Jaz

  9. Kazimierz Kunisz - Przewodniczący Komisji

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Elżbieta Lach 27-05-2009 12:09
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Teresa Będzak 27-05-2009
Ostatnia aktualizacja: - 27-05-2009 12:09