herb BIP - Gmina Chojna

www.chojna.pl

TERMINARZ SPRAWOZDAWCZO WYBORCZYCH ZEBRAŃ WIEJSKICH W GMINIE CHOJNA w 2011r. kadencja Sołtysów i Rad Sołeckich 2011-2015

TERMINARZ   SPRAWOZDAWCZO – WYBORCZYCH

ZEBRAŃ   WIEJSKICH  W  GMINIE CHOJNA  w 2011r.

kadencja  Sołtysów i Rad Sołeckich 2011-2015

 

 

Lp.

SOŁECTWO

SOŁTYS

TERMIN

MIEJSCE

OPIEKUN

 

MARZEC  2011

 

1.

 

Krajnik Dolny

 

 

Andrzej Kubowicz

 

31.03.2011r.

godz.17.45

czwartek

 

 

ŚWIETLICA

 

 

Małgorzata Lewczuk

 

 

2.

 

Krajnik Górny

 

Maciej Harbat

31.03.2011r.

godz.18.45

czwartek

 

 

ŚWIETLICA

 

Łukasz

Dziadkiewicz

 

 

KWIECIEŃ  2011

 

     

3.

 

Białęgi

 

 

Grażyna Gawron

 

04.04.2011r.

godz.17.00

poniedziałek

 

 

ŚWIETLICA

 

Maria

Dżanojan

 

4.

 

Narost

 

Stanisław Drapaluk

 

04.04.2011r.

godz.19.00

poniedziałek

 

ŚWIETLICA

Magdalena Baranowska

 

 

5.

 

Rurka

 

Beata Kołodziej

06.04.2011r.

godz.18.00

środa

 

ŚWIETLICA

Teresa

Ubych

 

 

6.

 

Grzybno

 

Beata Malecka

 

06.04.2011r.

godz.19.00

środa

 

ŚWIETLICA

Jolanta

Wiśniewska

 

 

 

7.

 

Łaziszcze

 

Monika Wiszniewska

11.04.2011r.

godz.18.00

poniedziałek

 

 

ŚWIETLICA

 

 

Jadwiga Wachholz

 

 

8.

 

Mętno

 

Zbigniew Skrycki

11.04.2011r.

godz.19.00

poniedziałek

 

ŚWIETLICA

Małgorzata Muraszka

 

 

9.

 

Garnowo

 

 

Jan

Baczkowski

 

12.04.2011r.

godz.17.15

wtorek

 

 

KOŚCIÓŁ

Henryk Hamkało

 

 

10.

 

Nawodna

 

Antoni Jaworski

 

12.04.2011r.

godz.19.00

wtorek

 

ŚWIETLICA

Dorota

Tracz

 

 

 

11.

 

Graniczna

 

Rafał Cieśla 

13.04.2011r.

godz.17.15

środa

 

PLAC ZABAW

Halina Kuczyńska

 

 

12.

 

Lisie Pole

 

Roman Obielak

 

13.04.2011r.

godz.19.00

środa

 

ŚWIETLICA

Małgorzata

Juzyszyn

 

 

 

 

13.

 

Jelenin

 

Aniela Jurewicz

14.04.2011r.

godz.18.00

czwartek

 

 

 

ŚWIETLICA

 

Jerzy

Ostrowski

 

 

14.

 

Stoki

 

Śrutwa Władysław

 

15.04.2011r.

godz.17.00

piątek

 

ŚWIETLICA

Monika

Adamczyk

 

 

15.

 

Krzymów

 

Anna Komorzycka

 

15.04.2011r.

godz.19.00

piątek

 

ŚWIETLICA

 

Piotr Radziszewski

 

 

 

16.

 

Kamienny Jaz

 

 

Henryk Woźniewicz

 

18.04.2011r.

godz.17.00

poniedziałek

 

 

ŚWIETLICA

Krystyna

Mróz

 

17.

 

Strzelczyn

 

Ewa Koba

 

18.04.2011r.

godz.19.00

poniedziałek

 

SZKOŁA

Dariusz

Skrycki

 

 

 

18.

 

Czartoryja

 

Dorota Dmytrasz

 

19.04.2011r.

godz.17.00

         wtorek

 

GRZYBEK

Lidia

Zazulak

 

 

19.

 

Brwice

 

Zenon Madera

 

19.04.2011r.

godz.19.00

wtorek

 

SZKOŁA

Jolanta

Moczek

 

 

 

20.

 

Godków Osiedle

 

Beata Rzeszowska

 

27.04.2011r.

godz.17.00

środa

 

ŚWIETLICA

 

Jerzy

Ostrowski

 

 

 21.

 

Godków

 

Michał Burak 

 

27.04.2011r.

godz.19.00

środa

 

SZKOŁA

 

Józef

Hołyński

 

 

 

22.

 

Grabowo

 

Irena Morawska

 

29.04.2011r.

godz. 17.00

piątek

 

ŚWIETLICA

Paweł

Zatorski

 

 23.

 

Zatoń Dolna

 

Tadeusz Balbuza

 

29.04.2011r.

godz. 19.00

piątek

 

ŚWIETLICA

Jan

Berbeś

 

 

MAJ 2011

 

 

 

 

OSIEDLE

CHOJNA

LOTNISKO

Robert  Górski

04.05.2011r.

godz.18.00

środa

ŚWIETLICA

Osiedlowa

(Filia CK)

 

 

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Monika Adamczyk 29-03-2011 12:55
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Wojciech Długoborski 29-03-2011
Ostatnia aktualizacja: Monika Adamczyk 04-04-2011 10:51