Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Chojna

Protokół z naboru kandydatów na członków komisji konkursowej


Protokół

z przeprowadzonego naboru członków do Komisji Konkursowej w celu opiniowania złożonych ofert na realizację zadań publicznych w drodze zlecenia, w ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Zarządzeniem nr 744/VI/2013 zamieszczonym w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Chojna w dniu 14 czerwca 2013 r. Burmistrz Gminy Chojna ogłosił nabór kandydatów na członków Komisji Konkursowej spośród przedstawicieli organizacji pozarządowych i podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w celu opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie ofert w 2013 r., z zakresu:

1. kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego;

2. działalności na rzecz osób niepełnosprawnych.

W oznaczonym terminie tj. do dnia 21 czerwca 2013 r., żadna z organizacji pozarządowych i podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, nie zgłosiła swojego kandydata na członka Komisji Konkursowej.

W związku z powyższym zgodnie z art. 15 ust. 2da punkt 1 ustawy o działalności pożytku publicznym i o wolontariacie Komisja Konkursowa opiniować będzie bez udziału osób z organizacji pozarządowych, a Burmistrz Gminy Chojna Zarządzeniem powoła do Komisji Konkursowej w celu opiniowania złożonych ofert pracowników Urzędu Miejskiego w Chojnie.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Łukasz Malaga 26-06-2013 14:35
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 26-06-2013
Ostatnia aktualizacja: - 26-06-2013 14:35