Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Chojna

INFORMACJA O SKŁADACH GMINNEJ i OBWODOWYCH KOMISJI ds. REFERENDUM LOKALNEGO W SPRAWIE ODWOŁANIA BURMISTRZA GMINY CHOJNA PRZED UPŁYWEM KADENCJI ZARZĄDZONEGO NA DZIEŃ 13 PAŹDZIERNIKA 2013 R.

INFORMACJA
 O SKŁADACH GMINNEJ i OBWODOWYCH KOMISJI
ds. REFERENDUM LOKALNEGO
W SPRAWIE ODWOŁANIA BURMISTRZA GMINY CHOJNA
PRZED UPŁYWEM KADENCJI
ZARZĄDZONEGO NA DZIEŃ 13 PAŹDZIERNIKA 2013 R.



Gminna Komisja ds. Referendum Lokalnego:
1.    Danuta Stefania Kaczkowska    - Przewodnicząca Komisji
2.    Anna Kwaśniak    - Zastępca
3.    Jerzy Ostrowski
4.    Stanisław Wąchała
5.    Magdalena Zagajewska
6.    Mirosława Buko
7.    Danuta Pakulska
8.    Mariusz Iskra



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Chojnie
Internat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Żółkiewskiego 5

1. Genowefa Teresa Skawińska – Przewodnicząca Komisji
2. Andżelika Monika Jacykowska - Zastępca
3. Danuta Maria Aleksandrowicz
4. Katarzyna Frontczak
5. Mirosława Dorota Karaczun
6. Grzegorz Henryk Kłapouch
7. Jacek Bartłomiej Iskra
8. Grażyna Helena Kwiatkowska



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Chojnie
Centrum Kultury (Biblioteka) Plac Konstytucji 3 Maja

1. Teresa Czesława Błońska – Przewodnicząca Komisji
2. Anita Górska – Zastępca
3. Justyna Anna Patyk Chabowska
4. Aneta Kurczewska-Cieślak
5. Mateusz Gurda
6. Paweł Bucyk
7. Mariusz Łukasz Strzelczyk
8. Krystyna Janina Rawecka



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Chojnie
 Gimnazjum ul. Szkolna 15

1. Andrzej Kazimierz Rajfur – Przewodniczący Komisji
2. Teresa Władysława Adamus – Zastępca
3. Piotr Bogusław
4. Stanisława Ostrowska
5 Piotr Krzysztof Drzewiecki
6. Iwona Czesława Iskra-Wołk
7. Katarzyna Zofia Turek

8. Andrzej Iwo Kostański



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Chojnie
Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. Żwirki i Wigury


1. Łucja Barbara Filipczak – Przewodnicząca Komisji
2. Zygmunt Sokołowski - Zastępca
3. Izabela Maria Bogusław
4. Teresa Molak
5. Magdalena Stelmach
6. Katarzyna Frydryszak
7. Marta Małgorzata Juścińska
8. Izabela Grzegorzewska

 


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Krzymowie
Szkoła Podstawowa

1. Halina Teresa Puchalska – Przewodnicząca Komisji
2. Małgorzata Maria Przybylska - Zastępca
3. Zbigniew Czesław Komorzycki
4. Kazimierz Józef Zacharewicz
5. Tadeusz Józef Balbuza
6. Danuta Fifer
7. Beata Maria Frąckowiak
8. Weronika Karolina Blicharz



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Strzelczynie
Szkoła Podstawowa

1. Ewa Koba – Przewodnicząca Komisji
2. Agnieszka Sikora – Zastępca
3. Iwona Hernik
4. Elżbieta Lach
5. Justyna Katarzyna Stasińska
6. Adam Błaszkiewicz
7. Dawid Brzeziński
8. Krystian Andrzej Maciążek

 


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Nawodnej
Szkoła Podstawowa

1. Ewa Jadwiga Zatorska – Przewodnicząca Komisji
2. Edward Piotrowski - Zastępca
3. Bronisław Wiesław Krzyżanowski
4. Roman Stefan Obielak
5. Patryk Szczapa
6. Karolina Katarzyna Krzyżanowska
7. Jolanta Barbara Palczyńska
8. Edward Miron Szurgociński

 


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Godkowie
Szkoła Podstawowa

1. Michał Krzysztof Burak – Przewodniczący Komisji
2. Jadwiga Kucharska – Zastępca
3. Edyta Stanisława Czesul
4. Beata Agnieszka Rzeszowska
5. Romuald Antoni Baranowski
6. Dorota Zawadzka
7. Janina Górska
8. Katarzyna Elżbieta Janicka


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Brwicach
Szkoła Podstawowa

1. Kazimierz Ryszard Kunisz – Przewodniczący Komisji
2. Wiesław Mieloch - Zastępca
3. Jadwiga Hołyńska
4. Zygmunt Franciszek Kaczkowski
5. Małgorzata Leokadia Wala
6. Janina Smereka
7. Aleksandra Paulina Ryś
8. Mariola Smalarz


 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Łukasz Malaga 10-10-2013 09:25
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 10-10-2013
Ostatnia aktualizacja: - 10-10-2013 09:25