Rozkłady jazdy autobusów linii wakacyjnej w oparciu o linie regularną
Rozkłady jazdy autobusów linii wakacyjnej w oparciu o linie regularną
Nawigacja:
Przejdź do linii nr 9 - Chojna (Stacja PKP) – Kamienny Jaz – Strzelczyn – Grzybno – Strzelczyn – Rurka - Chojna (Stacja PKP)
Przejdź do linii nr 10 - Chojna stacja PKP–Krzymów Skrzyżowanie – Grabowo -Krajnik Dolny - Krajnik Górny -Zatoń Dolna- Stoki -Krzymów–Chojna stacja PKP
Przejdź do linii nr 11 - Chojna (Stacja PKP) – Czartoryja – Brwice – Narost – Białegi – Narost – Brwice – Czartoryja (Górka) - Chojna (Stacja PKP)
Przejdź do linii nr 12 - Chojna (Stacja PKP) – Mętno Małe – Mętno – Łaziszcze - Chojna (Stacja PKP)
Przejdź do linii nr 13 - Chojna (Stacja PKP) – Nawodna - Lisie Pole – Graniczna - Chojna (Stacja PKP)
Przejdź do linii nr 14 - Chojna (Stacja PKP) – Jelenin – Chojna (Stacja PKP)
Pobierz rozkład linii nr 9 - plik Word lub plik PDF
Pobierz rozkład linii nr 10 - plik Word lub plik PDF
Pobierz rozkład linii nr 11 - plik Word lub plik PDF
Pobierz rozkład linii nr 12 - plik Word lub plik PDF
Pobierz rozkład linii nr 13 - plik Word lub plik PDF
Pobierz rozkład linii nr 14 - plik Word lub plik PDF
Chojna (Stacja PKP) – Kamienny Jaz – Strzelczyn – Grzybno – Strzelczyn – Rurka - Chojna (Stacja PKP)*
Lp. |
Godzina Odjazdu |
Przystanek początkowy |
Przystanek końcowy |
Odległość (km) |
---|---|---|---|---|
1 |
7:10 |
Chojna Stacja PKP) |
Kamienny Jaz |
9 |
2 |
7:20 |
Kamienny Jaz |
Strzelczyn |
4 |
3 |
7:25 |
Strzelczyn |
Grzybno |
4 |
4 |
7:30 |
Grzybno |
Strzelczyn |
4 |
5 |
7:35 |
Strzelczyn |
Rurka |
3 |
6 |
7:40 |
Rurka |
Chojna (Stacja PKP) |
4 |
7 |
11:30 |
Chojna (Stacja PKP) |
Kamienny Jaz |
9 |
8 |
11:40 |
Kamienny Jaz |
Strzelczyn |
4 |
9 |
11:45 |
Strzelczyn |
Grzybno |
4 |
10 |
11:50 |
Grzybno |
Strzelczyn |
4 |
11 |
11:55 |
Strzelczyn |
Rurka |
3 |
12 |
12:00 |
Rurka |
Chojna (Stacja PKP) |
4 |
*kursuje od poniedziałku do piątku w okresie od 27.06.2022 r. do 31.08.2022 r
Trasa wynosi 56 km
Linia nr 10 (połączenie starej linii 10 i 13)
Chojna stacja PKP–Krzymów Skrzyżowanie – Grabowo -Krajnik Dolny - Krajnik Górny -Zatoń Dolna- Stoki -Krzymów–Chojna stacja PKP *
Lp. |
Godzina Odjazdu |
Przystanek początkowy |
Przystanek końcowy |
Odległość (km) |
---|---|---|---|---|
1 |
7:45 |
Chojna stacja PKP |
Krzymów Skrzyżowanie |
5 |
2 |
7:50 |
Krzymów Skrzyżowanie |
Grabowo |
5 |
3 |
7:55 |
Grabowo |
Krajnik Dolny |
4 |
4 |
8:00 |
Krajnik Dolny |
Krajnik Górny |
3 |
5 |
8:05 |
Krajnik Górny |
Zatoń Dolna |
4 |
6 |
8:20 |
Zatoń Dolna |
Krzymów |
12 |
7 |
8:27 |
Krzymów |
Stoki |
4 |
8 |
8:37 |
Stoki |
Chojna stacja PKP |
8 |
|
45 km |
|||
9 |
12:10 |
Chojna stacja PKP |
Krzymów Skrzyżowanie |
5 |
10 |
12:15 |
Krzymów Skrzyżowanie |
Grabowo |
5 |
11 |
12:20 |
Grabowo |
Krajnik Dolny |
4 |
12 |
12:25 |
Krajnik Dolny |
Krajnik Górny |
3 |
13 |
12:30 |
Krajnik Górny |
Zatoń Dolna |
4 |
14 |
12:50 |
Zatoń Dolna |
Krzymów |
12 |
15 |
12:57 |
Krzymów |
Stoki |
4 |
16 |
13:07 |
Stoki |
Chojna stacja PKP |
8 |
|
45 km |
*kursuje od poniedziałku, środa, piątek w okresie od 27.06.2022 r. do 31.08.2022 r
Chojna (Stacja PKP) – Czartoryja – Brwice – Narost – Białegi – Narost – Brwice – Czartoryja (górka) - Chojna (Stacja PKP) *
Lp. |
Godzina Odjazdu |
Przystanek początkowy |
Przystanek końcowy |
Odległość (km) |
---|---|---|---|---|
1 |
8:55 |
Chojna (Stacja PKP) |
Czartoryja |
6 |
2 |
9:00 |
Czartoryja |
Brwice |
4 |
3 |
9:05 |
Brwice |
Narost |
4 |
4 |
9:10 |
Narost |
Białęgi |
4 |
5 |
9:15 |
Białęgi |
Narost |
4 |
6 |
9:20 |
Narost |
Brwice |
4 |
7 |
9:25 |
Brwice |
Czartoryja (górka) |
4 |
8 |
9:30 |
Czartoryja |
Chojna (Stacja PKP) |
6 |
9 |
13:10 |
Chojna (Stacja PKP) |
Czartoryja |
6 |
10 |
13:15 |
Czartoryja (górka) |
Brwice |
4 |
11 |
13:20 |
Brwice |
Narost |
4 |
12 |
13:25 |
Narost |
Białęgi |
4 |
13 |
13:30 |
Białęgi |
Narost |
4 |
14 |
13:35 |
Narost |
Brwice |
4 |
15 |
13:40 |
Brwice |
Czartoryja |
4 |
16 |
13:45 |
Czartoryja |
Chojna (Stacja PKP) |
6 |
* kursuje w poniedziałek, środę i piątek w okresie od 27.06.2022 r. do 31.08.2022 r
Trasa wynosi 72 km
Chojna (Stacja PKP) – Mętno Małe – Mętno – Łaziszcze - Chojna (Stacja PKP) *
Lp. |
Godzina Odjazdu |
Przystanek początkowy |
Przystanek końcowy |
Odległość (km) |
---|---|---|---|---|
1 |
10:20 |
Chojna (Stacja PKP) |
Mętno Małe |
7 |
2 |
10:25 |
Mętno Małe |
Mętno |
1 |
3 |
10:30 |
Mętno |
Łaziszcze |
3 |
4 |
10:40 |
Łaziszcze |
Chojna (Stacja PKP) |
11 |
5 |
14:50 |
Chojna (Stacja PKP) |
Mętno Małe |
7 |
6 |
14:55 |
Mętno Małe |
Mętno |
1 |
7 |
15:00 |
Mętno |
Łaziszcze |
3 |
8 |
15:10 |
Łaziszcze |
Chojna (Stacja PKP) |
11 |
*kursuje w poniedziałek, środę i piątek w okresie od 27.06.2022 r. do 31.08.2022 r
Trasa wynosi 44 km
Chojna (Stacja PKP) – Nawodna - Lisie Pole – Graniczna - Chojna (Stacja PKP) *
Lp. |
Godzina Odjazdu |
Przystanek początkowy |
Przystanek końcowy |
Odległość (km) |
---|---|---|---|---|
1 |
8:20 |
Chojna (Stacja PKP) |
Nawodna |
8 |
2 |
8:30 |
Nawodna |
Lisie Pole |
4 |
3 |
8:35 |
Lisie Pole |
Graniczna (na żądanie) |
4 |
4 |
8:40 |
Graniczna (na żądanie) |
Chojna (Stacja PKP) |
4 |
5 |
12:45 |
Chojna (Stacja PKP) |
Nawodna |
8 |
6 |
12:55 |
Nawodna |
Lisie Pole |
4 |
7 |
13:00 |
Lisie Pole |
Graniczna (na żądanie) |
4 |
8 |
13:05 |
Graniczna (na żądanie) |
Chojna (Stacja PKP) |
4 |
*kursuje w poniedziałek, środę i piątek w okresie od 27.06.2022 r. do 31.08.2022 r
Trasa wynosi 40 km
Chojna (Stacja PKP) – Jelenin – Chojna (Stacja PKP) *
Lp. |
Godzina Odjazdu |
Przystanek początkowy |
Przystanek końcowy |
Odległość (km) |
---|---|---|---|---|
1 |
11:00 |
Chojna (Stacja PKP) |
Jelenin |
9 |
2 |
11:10 |
Jelenin |
Chojna (Stacja PKP) |
9 |
3 |
15:10 |
Chojna (Stacja PKP) |
Jelenin |
9 |
4 |
15:20 |
Jelenin |
Chojna (Stacja PKP) |
9 |
kursuje we wtorek i piątek w okresie od 01.07.2021 r. do 31.08.2021 r.
Trasa wynosi 36 km
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Osoba odpowiadająca za treść informacji
Agata Bielak Data wytworzenia:
12 sty 2022
Osoba dodająca informacje
Bartosz Dłubak Data publikacji:
12 sty 2022, godz. 15:16
Osoba aktualizująca informacje
Bartosz Dłubak Data aktualizacji:
14 sty 2022, godz. 07:41