ZARZĄDZENIE Nr 1908/2005 Burmistrza Gminy Chojna z dnia 16 września 2005 r. w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych do przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
ZARZĄDZENIE Nr 1908/2005
Burmistrza Gminy Chojna
z dnia 16 września 2005 r.
w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych do przeprowadzenia
wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Na podstawie art. 16 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 27 września 1990 r.
o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (tekst jednolity - Dz. U. z 2000 r.
Nr 47, poz. 544 z późniejszymi zmianami) zarządzam, co następuje:
§ 1 Do przeprowadzenia wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
zarządzonych na dzień 9 października 2005 r. powołuję Obwodowe Komisje Wyborcze zgodnie z załącznikiem Nr 1 do zarządzenia.
§ 2 Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
Załącznik Nr 1 do zarządzenia Nr 1908/2005
Burmistrza Gminy Chojna
z dnia 16 września 2005 r.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Chojnie
Karolczuk Joanna
Boruciński Sławomir
Skrzypczyk Krzysztof
Kusiak Paweł
Stranc Wiesław
Kozak Adam
Kierul Helena
Jackowska Patrycja
Cedro Sabina - wskazana przez Burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Chojnie
Omańska Teresa
Skrzypczyk Tomasz
Chojna Kusiak Lucyna
Pecyna Bożena
Tarnowska Danuta
Kierul Józef
Ostromecki Michał
Kowalczyk Radosław
Błońska Teresa - wskazana przez Burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Chojnie
Tomaszewska Katarzyna
Rebelka Maria
Majłowska Marta
Kusiak Marcin
Tołłoczko Irena
Kostański Andrzej
Kikosicki Alfred
Ferfet Eliza
Piotrowski Edward - wskazany przez Burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Chojnie
Filipczak Łucja
Czarna Luiza
Majłowska Anna
Stasiak Helena
Kostańska Nela
Kowalewska Danuta
Hoc Stanisława
Kowalczyk Przemysław
Kalarus Edyta - wskazana przez Burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Krzymowie
Kałucka Paulina
Myślisz Andrzej
Kuczyńska Paulina
Aderek Krzysztof
Śrutwa Władysław
Mak Beata
Kubacka Małgorzata
Krywionek Natalia
Puchalska Halina - wskazana przez Burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Strzelczynie
Malec Patryk
Lipiński Andrzej
Kędzierski Łukasz
Szczepankiewicz Zenobia
Stranc Krystyna
Skiba Łukasz
Hreczyński Bronisław
Pokrywczyński Włodzimierz
Buko Mirosława - wskazana przez Burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Nawodnej
Kałucka Agnieszka
Myślisz Barbara
Wojciechowski Wojciech
Kabzińska Teresa
Panas Anna
Krzyżanowski Tomasz
Sikora Jan
Ikiert Krzysztof
Dudek Robert - wskazany przez Burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Godkowie
Janicka Marzenna
Lipińska Jadwiga
Łozińska Iwona
Aderek Łukasz
Kulczycka Jadwiga
Burak Piotr
Borczyńska Anna
Władyka Paweł
Czarna Lucja - wskazana przez Burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Brwicach
Kozieł Karolina
Czesul Edyta
Chojnacka Marta
Sawka Dorota
Jaz Jan
Aleksandrowicz Ilona
Faluta Maria
Frąckowiak Beata
Kozieł Róża - wskazana przez Burmistrza
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Osoba odpowiadająca za treść informacji
Bartosz Dłubak Data wytworzenia:
27 paź 2005
Osoba dodająca informacje
Mariusz Hadrzyński Data publikacji:
27 paź 2005, godz. 11:03
Osoba aktualizująca informacje
Mariusz Hadrzyński Data aktualizacji:
27 paź 2005, godz. 11:03