Zarządzenie Nr 205/V/2007 Burmistrza Gminy Chojna z dnia 28 września 2007 r. w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych do przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej
Zarządzenie Nr 205/V/2007
Burmistrza Gminy Chojna
z dnia 28 września 2007 r.
w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych do przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.
Na podstawie art. 48 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. - Ordynacja
wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej
(Dz. U. Nr 46, poz. 499 z późniejszymi zmianami) zarządzam, co następuje:
§ 1. Do przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 21 października r. powołuję Obwodowe Komisje Wyborcze zgodnie z załącznikiem do zarządzenia.
§ 2. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
Załącznik do Zarządzenia Nr 205/V/2007
Burmistrza Gminy Chojna
z dnia 28 września 2007 r.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Chojnie
Internat ZS Ponadgimnazjalnych ul. Żółkiewskiego
1. Chmura Jakub
2. Imperowicz Monika
3. Kaczor Ryszard
4. Klos Elżbieta
5. Kowalewska Danuta
6. Osińska Anna
7. Rąpała Ewa
8. Oczyński Krzysztof - wskazany przez Burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Chojnie
Centrum Kultury(Biblioteka) Plac Konstytucji 3 Maja
1. Jakubiszyn Marek
2. Kalarus Kamila
3. Kierul Józef
4. Król-Pilitowska Katarzyna
5. Lipińska Jadwiga
6. Traczewski Jerzy
7. Zarosa Ryszard
8. Błońska Teresa - wskazana przez Burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Chojnie
Gimnazjum ul. Szkolna 15
1. Czarna Luiza
2. Janicka Marzena
3. Kierul Helena
4. Kostański Andrzej
5. Muraszka Małgorzata
6. Tęcza Elżbieta
7. Tulski Norbert
8. Piotrowski Edward - wskazany przez Burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Chojnie
Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. Żwirki i Wigury
1. Błażkiewicz Irena
2. Błęcka Iwona
3. Cieślik Anna
4. Filipczak Łucja
5. Koladyński Józef
6. Kostańska Nela
7. Palczyński Marcin
8. Kowalczyk Elżbieta - wskazana przez Burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Krzymowie
Szkoła Podstawowa
1. Habiera Aleksandra
2. Juchnik-Chorąży Marta
3. Kuczyńska Paulina
4. Masłowski Waldemar
5. Sawka Dorota
6. Skrzypczyk Wojciech
7. Śrutwa Władysław
8. Puchalska Halina - wskazana przez Burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Strzelczynie
Szkoła Podstawowa
1. Bitel Beata
2. Błażkiewicz Bernardeta
3. Cichy Agnieszka
4. Habiera Zofia
5. Malec Patryk
6. Wala Małgorzata
7. Zielinkiewicz Emilia
8. Gardziejewska Bogumiła - wskazana przez Burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Nawodnej
Szkoła Podstawowa
1. Drzewiecki Piotr
2. Feręc Halina
3. Karaczun Lucyna
4. Maksymiuk-Bednarz Justyna
5. Palczyńska Jolanta
6. Podleśny Łukasz
7. Przerada Marek
8. Momot Joanna - wskazana przez Burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Godkowie
Szkoła Podstawowa
1. Bitel Joanna
2. Galant Danuta
3. Myślisz Barbara
4. Narejko Dagmara
5. Ostrowski Jerzy
6. Skiba Łukasz
7. Władyka Piotr
8. Czarna Lucja - wskazana przez Burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Brwicach
Szkoła Podstawowa
1. Jaz Jan
2. Lipiński Andrzej
3. Mak Beata
4. Małachowicz Agnieszka
5. Spustek Alina
6. Tołłoczko Mateusz
7. Wańczurowska Anna
8. Kozieł Róża - wskazana przez Burmistrza
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Osoba odpowiadająca za treść informacji
Krzysztof Oczyński Data wytworzenia:
01 paź 2007
Osoba dodająca informacje
Krzysztof Oczyński Data publikacji:
04 paź 2007, godz. 10:14
Osoba aktualizująca informacje
Krzysztof Oczyński Data aktualizacji:
04 paź 2007, godz. 10:14